НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот pibaec » Сря Фев 05, 2020 7:53 pm

Изображение

Сигурно е още рано за стартови списъци, но някой дали разполага с програмата за квалификацията?

Официални Резултати:
*** кат. Жени ***

* Първите 19 гимнастички се класират за кат. Елит!
Изображение
Изображение

ОФИЦИАЛНИ РЕЗУЛТАТИ
*** kат. ДСВ ***


Изображение
Изображение

ОФИЦИАЛНИ РЕЗУЛТАТИ
*** kат. ДMВ ***


Изображение
Изображение


https://www.fbgr.org/2020-g?task=docume ... oc&id=1600
Последна промяна pibaec на Сря Фев 05, 2020 9:29 pm, променена общо 1 път
pibaec
Gymfan
Gymfan
 
Мнения: 167
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 7:03 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 27.02. - 01.03.2020

Мнениеот Quakefire » Сря Фев 05, 2020 9:00 pm

pibaec написа:Сигурно е още рано за стартови списъци, но някой дали разполага с програмата за квалификацията?


Изображение
Изображение
Аватар
Quakefire
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert
 
Мнения: 592
Регистриран на: Сря Юли 05, 2017 4:50 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 27.02. - 01.03.2020

Мнениеот pibaec » Сря Фев 05, 2020 9:15 pm

Много благодаря! :evil: :evil: :evil:
pibaec
Gymfan
Gymfan
 
Мнения: 167
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 7:03 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот Ema123 » Сря Фев 05, 2020 10:20 pm

Охоо ...дошло им времето на квалификациите .При старшата има най -много наплив -близо 105 участнички се борят за 20 места .Интересно ще ми е и при младшата възраст .Успех на всички деца :lol: А ако организаторите осигурят и "лайв " ще са безценни .Все пак дсв и жени са в доста неудобните четвъртък и петък :(
Ema123
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert
 
Мнения: 338
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 1:56 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот Doris » Чет Фев 06, 2020 12:02 am

Жалко, че старшата са в работни дни. Дано има излъчване.
Doris
Потребител
Потребител
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Мар 10, 2017 8:49 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот AdorePirin » Чет Фев 06, 2020 3:50 pm

Все пак в този спорт, когато турнирът не е с билети, не е приоритет най-интересното да е във време удобно за феновете, които да напълнят залата и да се насладят на някои от най-силните гимнастички. Далеч по-важно е да е удобно за родителите на малките от София, да могат да си заведат децата в почивните дни. Така тъкмо и самите родители ще са зрители за цели 2-3 часа, докато загрява и играе тяхното дете... А останалите може да заповядаме след работа да гледаме само група 5 от ДСВ! Поне едни от жените и дсв да бяха поне частично през уикенда. През моята призма програмата е изключително тъпо измислена и за себе си мога да кажа, че след 11 дни отпуск за гимнастика през 2019та, този път няма да си прахосвам отпуската за състезание.
Или по-точно казано: поне не за това...
Аватар
AdorePirin
Потребител
Потребител
 
Мнения: 68
Регистриран на: Вто Мар 06, 2018 3:24 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот attention » Пон Фев 17, 2020 1:50 pm

pibaec написа:Сигурно е още рано за стартови списъци, но някой дали разполага с програмата за квалификацията?


Стартов лист

26 февруари /Сряда/


09.00 – 10.25 ч. Жени 1 Група №1-18 обръч и топка
Обръч Топка
1 Йоанна Стоева Велбъжд 2 Светла Кузева Тракия
3 Добромира Ставрева Академик 4 Звезда Игнатова Чар-ДКС
5 Кристияна Чалмас Левски плюс 6 Денислава Георгиева Грация
7 Жанина Георгиева Олимпия 74 8 Елизабет Иванова Левски- Илиана
9 Кристи Попова Левски плюс 10 Десислава Панчова Тракия
11 Савина Илиева ЦСКА 12 Цветелина Арсенова Феникс
13 Лидия Василева Левски-Триадица 14 Илияна Вълкова Нюанс
15 Снежана Колева Тракия 16 Елизабет Шопова Велбъжд
17 Мартина Попова Тракия 18 Магдалена Генчева Берое
1 Йоанна Стоева Велбъжд
2 Светла Кузева Тракия 3 Добромира Ставрева Академик
4 Звезда Игнатова Чар-ДКС 5 Кристияна Чалмас Левски плюс
6 Денислава Георгиева Грация 7 Жанина Георгиева Олимпия 74
8 Елизабет Иванова Левски- Илиана 9 Кристи Попова Левски плюс
10 Десислава Панчова Тракия 11 Савина Илиева ЦСКА
12 Цветелина Арсенова Феникс 13 Лидия Василева Левски-Триадица
14 Илияна Вълкова Нюанс 15 Снежана Колева Тракия
16 Елизабет Шопова Велбъжд 17 Мартина Попова Тракия
18 Магдалена Генчева Берое

10.35 – 12.00 ч. Жени 2 група №19-36 обръч и топка
Обръч Топка
19 Поля Дамянова Черноморец 20 Сибила Кърпачева Левски
21 Кристен Стоилова Левски- Илиана 22 Маглен Бурназка Велбъжд
23 Александра Кьосева Славия 24 Ана Георгиева Нюанс
25 Рейчъл Стоянов Левски 26 Рая Димова Черноморец
27 Стейси Банчева Берое 28 Виктория Берова Академик
29 Христиана Ковачева Академик 30 Валентина Николова Черноморец
31 Виктория Петрова Велбъжд 32 Ралица Николова Етър
33 Мадлен Сергеева Левски- Илиана 34 Биляна Везирска Левски-Триадица
35 Биляна Писова Левски-Триадица 36 Йоана Николова Чар-ДКС
19 Поля Дамянова Черноморец
20 Сибила Кърпачева Левски 21 Кристен Стоилова Левски- Илиана
22 Маглен Бурназка Велбъжд 23 Александра Кьосева Славия
24 Ана Георгиева Нюанс 25 Рейчъл Стоянов Левски
26 Рая Димова Черноморец 27 Стейси Банчева Берое
28 Виктория Берова Академик 29 Христиана Ковачева Академик
30 Валентина Николова Черноморец 31 Виктория Петрова Велбъжд
32 Ралица Николова Етър 33 Мадлен Сергеева Левски- Илиана
34 Биляна Везирска Левски-Триадица 35 Биляна Писова Левски-Триадица
36 Йоана Николова Чар-ДКС



12.10 – 13.35 ч. Жени 3 група №37-53 обръч и топка
Обръч Топка
37 Анджелика Казакова Грация 38 Християна Денева Етър
39 Нанси Иванова Левски-Триадица 40 Женина Трашлиева Черноморец
41 Сияна Табакона Академик 42 Тихомира Бонева Левски- Илиана
43 Мария Ангелова Етър 44 Елена Георгиева Левски-Триадица
45 Стоянела Асенова Левски плюс 46 Вероника Любчова Авангард
47 Александра Боева Черноморец 48 Гергана Стамболиева Олимпия
49 Ива Табакова Елит 50 Мария Лангарова Грация
51 Стефани Димитрова Левски 52 Мариета Иванова Тракия
53 Карина Нейкова Академик 37 Анджелика Казакова Грация
38 Християна Денева Етър 39 Нанси Иванова Левски-Триадица
40 Женина Трашлиева Черноморец 41 Сияна Табакона Академик
42 Тихомира Бонева Левски- Илиана 43 Мария Ангелова Етър
44 Елена Георгиева Левски-Триадица 45 Стоянела Асенова Левски плюс
46 Вероника Любчова Авангард 47 Александра Боева Черноморец
48 Гергана Стамболиева Олимпия 49 Ива Табакова Елит
50 Мария Лангарова Грация 51 Стефани Димитрова Левски
52 Мариета Иванова Тракия 53 Карина Нейкова Академик



14.30 - 15.25 ч. Жени 1 Група №1-18 бухалки и лента
Бухалки Лента
1 Йоанна Стоева Велбъжд 2 Светла Кузева Тракия
3 Добромира Ставрева Академик 4 Звезда Игнатова Чар-ДКС
5 Кристияна Чалмас Левски плюс 6 Денислава Георгиева Грация
7 Жанина Георгиева Олимпия 74 8 Елизабет Иванова Левски- Илиана
9 Кристи Попова Левски плюс 10 Десислава Панчова Тракия
11 Савина Илиева ЦСКА 12 Цветелина Арсенова Феникс
13 Лидия Василева Левски-Триадица 14 Илияна Вълкова Нюанс
15 Снежана Колева Тракия 16 Елизабет Шопова Велбъжд
17 Мартина Попова Тракия 18 Магдалена Генчева Берое
1 Йоанна Стоева Велбъжд
2 Светла Кузева Тракия 3 Добромира Ставрева Академик
4 Звезда Игнатова Чар-ДКС 5 Кристияна Чалмас Левски плюс
6 Денислава Георгиева Грация 7 Жанина Георгиева Олимпия 74
8 Елизабет Иванова Левски- Илиана 9 Кристи Попова Левски плюс
10 Десислава Панчова Тракия 11 Савина Илиева ЦСКА
12 Цветелина Арсенова Феникс 13 Лидия Василева Левски-Триадица
14 Илияна Вълкова Нюанс 15 Снежана Колева Тракия
16 Елизабет Шопова Велбъжд 17 Мартина Попова Тракия
18 Магдалена Генчева Берое


15.35 - 17.00 ч. Жени 2 група №19-36 бухалки и лента
Бухалки Лента
19 Поля Дамянова Черноморец 20 Сибила Бърпачева Левски
21 Кристен Стоилова Левски- Илиана 22 Маглен Бурназка Велбъжд
23 Александра Кьосева Славия 24 Ана Георгиева Нюанс
25 Рейчъл Стоянов Левски 26 Рая Димова Черноморец
27 Стейси Банчева Берое 28 Виктория Берова Академик
29 Христиана Ковачева Академик 30 Валентина Николова Черноморец
31 Виктория Петрова Велбъжд 32 Ралица Николова Етър
33 Мадлен Сергеева Левски- Илиана 34 Биляна Везирска Левски-Триадица
35 Биляна Писова Левски-Триадица 36 Йоана Николова Чар-ДКС
19 Поля Дамянова Черноморец
20 Сибила Бърпачева Левски 21 Кристен Стоилова Левски- Илиана
22 Маглен Бурназка Велбъжд 23 Александра Кьосева Славия
24 Ана Георгиева Нюанс 25 Рейчъл Стоянов Левски
26 Рая Димова Черноморец 27 Стейси Банчева Берое
28 Виктория Берова Академик 29 Христиана Ковачева Академик
30 Валентина Николова Черноморец 31 Виктория Петрова Велбъжд
32 Ралица Николова Етър 33 Мадлен Сергеева Левски- Илиана
34 Биляна Везирска Левски-Триадица 35 Биляна Писова Левски-Триадица
36 Йоана Николова Чар-ДКС




17.10 – 18.35 ч. Жени 3 група №37-53 бухалки и лента
Бухалки Лента
37 Анджелика Казакова Грация 38 Християна Денева Етър
39 Нанси Иванова Левски-Триадица 40 Женина Трашлиева Черноморец
41 Сияна Табакона Академик 42 Тихомира Бонева Левски- Илиана
43 Мария Ангелова Етър 44 Елена Георгиева Левски-Триадица
45 Стоянела Асенова Левски плюс 46 Вероника Любчова Авангард
47 Александра Боева Черноморец 48 Гергана Стамболиева Олимпия
49 Ива Табакова Елит 50 Мария Лангарова Грация
51 Стефани Димитрова Левски 52 Мариета Иванова Тракия
53 Карина Нейкова Академик 37 Анджелика Казакова Грация
38 Християна Денева Етър 39 Нанси Иванова Левски-Триадица
40 Женина Трашлиева Черноморец 41 Сияна Табакона Академик
42 Тихомира Бонева Левски- Илиана 43 Мария Ангелова Етър
44 Елена Георгиева Левски-Триадица 45 Стоянела Асенова Левски плюс
46 Вероника Любчова Авангард 47 Александра Боева Черноморец
48 Гергана Стамболиева Олимпия 49 Ива Табакова Елит
50 Мария Лангарова Грация 51 Стефани Димитрова Левски
52 Мариета Иванова Тракия 53 Карина Нейкова Академик
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион
 
Мнения: 1086
Регистриран на: Нед Ное 01, 2015 12:19 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот attention » Пон Фев 17, 2020 1:51 pm

Стартов лист

27 февруари /Четвъртък/

ДСВ въже и топка
09.00 – 10.40ч. 1 Група №1-20
Въже Топка
1 Даная Атанасова Левски 2 Теодора Неделчева Амарант
3 Ивайла Дафчева Тракия 4 Румяна Димитрова Нюанс
5 Дария Войнова Академик 6 Емона Ценова Олимпия 74
7 Савина Ковачева Левски- Илиана 8 Мария Мехлемова Академик
9 Изабела Златанова Левски 10 Анастасия Йосифова Левски- Илиана
11 Ваня Бутилова Тракия 12 Елена Гегова ЦСКА
13 Михаела Дюлгерова София спорт-2017 14 Калина Христова Силвия
15 Анелия Войцехович Академик 16 Даниела Петрова Грация
17 Калина Траянова Берое 18 Дария Великова София спорт-2017
19 Дарина Христова Тракия 20 Нора Атанасова Чар-ДКС
1 Даная Атанасова Левски
2 Теодора Неделчева Амарант 3 Ивайла Дафчева Тракия
4 Румяна Димитрова Нюанс 5 Дария Войнова Академик
6 Емона Ценова Олимпия 74 7 Савина Ковачева Левски- Илиана
8 Мария Мехлемова Академик 9 Изабела Златанова Левски
10 Анастасия Йосифова Левски- Илиана 11 Ваня Бутилова Тракия
12 Елена Гегова ЦСКА 13 Михаела Дюлгерова София спорт-2017
14 Калина Христова Силвия 15 Анелия Войцехович Академик
16 Даниела Петрова Грация 17 Калина Траянова Берое
18 Дария Великова София спорт-2017 19 Дарина Христова Тракия
20 Нора Атанасова Чар-ДКС

10.50 – 12.30ч. 2 група №21-41
Въже Топка
21 Йоанна Николаева Грация 22 София Кузова Левски плюс
23 Нилана Колевска Велбъжд 24 Антония Маринова Левски
25 Александра Мутафчиева Грация 26 Йоана Колева Акро - ХГ
27 Габриела Долапчиева Тракия 28 Дария Капсъзова Академик
29 Камелия Ослиева Импала 30 Ива Виткинова Олимпия 74
31 Ралица Стоилова Велбъжд 32 Магдалина Миневска Левски- Илиана
33 Виктория Вълчева Чар-ДКС 34 Радея Танева Амарант
35 Христимира Ченгизова Елит 36 Анастасия Стефанова Чар-ДКС
37 Преслава Петкова СиВи Спорт 38 Алегра Чеперигова Тракия
39 Елена Петрова Елит 40 Габриела Кръстанова Теа Денс
41 София Гатева Нюанс 21 Йоанна Николаева Грация
22 София Кузова Левски плюс 23 Нилана Колевска Велбъжд
24 Антония Маринова Левски 25 Александра Мутафчиева Грация
26 Йоана Колева Акро - ХГ 27 Габриела Долапчиева Тракия
28 Дария Капсъзова Академик 29 Камелия Ослиева Импала
30 Ива Виткинова Олимпия 74 31 Ралица Стоилова Велбъжд
32 Магдалина Миневска Левски- Илиана 33 Виктория Вълчева Чар-ДКС
34 Радея Танева Амарант 35 Христимира Ченгизова Елит
36 Анастасия Стефанова Чар-ДКС 37 Преслава Петкова СиВи Спорт
38 Алегра Чеперигова Тракия 39 Елена Петрова Елит
40 Габриела Кръстанова Теа Денс 41 София Гатева Нюанс



13.00 – 14.40ч. 3 група №42 -62
Въже Топка
42 Йоана Караджилова Авангард 43 Анелия Желязкова Олимпия
44 Полена Маринова Чар-ДКС 45 София Павлова Левски-Триадица
46 Никол Чиплакова Тракия 47 Захара Йорданова Академик
48 Магдалена Илиева Авангард 49 Цвета Монева Акро - ХГ
50 Дария Димова Левски 51 Цветозара Миленкова Велбъжд
52 Мария Дмитриевна Левски 53 Виктория Иванова Черноморец
54 Магдалена Микова Левски плюс 55 Ива Папукчиева Левски
56 Яна Стайкова Академик 57 Яница Иванова Импала
58 Ивайла Пачова Импала 59 Маргарита Василева Славия
60 Александра Георгиева Силвия 61 Анелия Личева Тракия
62 Габриела Трендафилова Етър 42 Йоана Караджилова Авангард
43 Анелия Желязкова Олимпия 44 Полена Маринова Чар-ДКС
45 София Павлова Левски-Триадица 46 Никол Чиплакова Тракия
47 Захара Йорданова Академик 48 Магдалена Илиева Авангард
49 Цвета Монева Акро - ХГ 50 Дария Димова Левски
51 Цветозара Миленкова Велбъжд 52 Мария Дмитриевна Левски
53 Виктория Иванова Черноморец 54 Магдалена Микова Левски плюс
55 Ива Папукчиева Левски 56 Яна Стайкова Академик
57 Яница Иванова Импала 58 Ивайла Пачова Импала
59 Маргарита Василева Славия 60 Александра Георгиева Силвия
61 Анелия Личева Тракия 62 Габриела Трендафилова Етър



14.50 – 17.30ч. 4 група №63 – 83
Въже Топка
63 Ивон Бошкилова Левски 64 Милена Маркова Левски
65 Никол Антова ЦСКА 66 Десислава Галионова Левски
67 Варвара Кузягина Тракия 68 Никол Стоянова Академик
69 Марина Димитранова Чар-ДКС 70 Божана Монева Акро - ХГ
71 Виктория Цветкова Левски- Илиана 72 Алина Коломиец Левски-Триадица
73 Пресияна Асенова Левски-Триадица 74 Яница Абрашкова Левски
75 Аделина Загорова Импала 76 Мишел Иванова Велбъжд
77 Катрин Тасева ЦСКА 78 София Тамакярска Левски
79 Юлиана Тотева Левски 80 Даяна Димитрова Велбъжд
81 Петя Йорданова Импала 82 Ева Йорданова Левски
83 Анастасия Бистра Левски 63 Ивон Бошкилова Левски
64 Милена Маркова Левски 65 Никол Антова ЦСКА
66 Десислава Галионова Левски 67 Варвара Кузягина Тракия
68 Никол Стоянова Академик 69 Марина Димитранова Чар-ДКС
70 Божана Монева Акро - ХГ 71 Виктория Цветкова Левски- Илиана
72 Алина Коломиец Левски-Триадица 73 Пресияна Асенова Левски-Триадица
74 Яница Абрашкова Левски 75 Аделина Загорова Импала
76 Мишел Иванова Велбъжд 77 Катрин Тасева ЦСКА
78 София Тамакярска Левски 79 Юлиана Тотева Левски
80 Даяна Димитрова Велбъжд 81 Петя Йорданова Импала
82 Ева Йорданова Левски 83 Анастасия Бистра Левски






17.50 – 19.30ч. 5 група №84 – 96
Въже Топка
84 Габриела Минчева Академик 85 Цветослава Сандева Елит
86 Веселина Веселинова Левски-Триадица 87 Ноа Титева Академик
88 Рая Сръндева Велбъжд 89 Магдалена Петкова Тракия
90 Емилия Обретенова Олимпия 74 91 Александра Димитрова Левски-Триадица
92 Рада Куатли Олимпия 74 93 Косара Василева Нюанс
94 Карина Димитрова Славия 95 Росена Николова Левски- Илиана
96 Йоана Дончева Етър 84 Габриела Минчева Академик
85 Цветослава Сандева Елит 86 Веселина Веселинова Левски-Триадица
87 Ноа Титева Академик 88 Рая Сръндева Велбъжд
89 Магдалена Петкова Тракия 90 Емилия Обретенова Олимпия 74
91 Александра Димитрова Левски-Триадица 92 Рада Куатли Олимпия 74
93 Косара Василева Нюанс 94 Карина Димитрова Славия
95 Росена Николова Левски- Илиана 96 Йоана Дончева Етър
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион
 
Мнения: 1086
Регистриран на: Нед Ное 01, 2015 12:19 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот attention » Пон Фев 17, 2020 1:51 pm

Стартов лист

28 февруари /Петък/


ДСВ бухалки и лента

09.00 – 10.40ч. 3 група №42 -62
Бухалки Лента
42 Йоана Караджилова Авангард 43 Анелия Желязкова Олимпия
44 Полена Маринова Чар-ДКС 45 София Павлова Левски-Триадица
46 Никол Чиплакова Тракия 47 Захара Йорданова Академик
48 Магдалена Илиева Авангард 49 Цвета Монева Акро - ХГ
50 Дария Димова Левски 51 Цветозара Миленкова Велбъжд
52 Мария Дмитриевна Левски 53 Виктория Иванова Черноморец
54 Магдалена Микова Левски плюс 55 Ива Папукчиева Левски
56 Яна Стайкова Академик 57 Яница Иванова Импала
58 Ивайла Пачова Импала 59 Маргарита Василева Славия
60 Александра Георгиева Силвия 61 Анелия Личева Тракия
62 Габриела Трендафилова Етър 42 Йоана Караджилова Авангард
43 Анелия Желязкова Олимпия 44 Полена Маринова Чар-ДКС
45 София Павлова Левски-Триадица 46 Никол Чиплакова Тракия
47 Захара Йорданова Академик 48 Магдалена Илиева Авангард
49 Цвета Монева Акро - ХГ 50 Дария Димова Левски
51 Цветозара Миленкова Велбъжд 52 Мария Дмитриевна Левски
53 Виктория Иванова Черноморец 54 Магдалена Микова Левски плюс
55 Ива Папукчиева Левски 56 Яна Стайкова Академик
57 Яница Иванова Импала 58 Ивайла Пачова Импала
59 Маргарита Василева Славия 60 Александра Георгиева Силвия
61 Анелия Личева Тракия 62 Габриела Трендафилова Етър

10.50 – 12.30ч. 4 група №63 – 83
Бухалки Лента
63 Ивон Бошкилова Левски 64 Милена Маркова Левски
65 Никол Антова ЦСКА 66 Десислава Галионова Левски
67 Варвара Кузягина Тракия 68 Никол Стоянова Академик
69 Марина Димитранова Чар-ДКС 70 Божана Монева Акро - ХГ
71 Виктория Цветкова Левски- Илиана 72 Алина Коломиец Левски-Триадица
73 Пресияна Асенова Левски-Триадица 74 Яница Абрашкова Левски
75 Аделина Загорова Импала 76 Мишел Иванова Велбъжд
77 Катрин Тасева ЦСКА 78 София Тамакярска Левски
79 Юлиана Тотева Левски 80 Даяна Димитрова Велбъжд
81 Петя Йорданова Импала 82 Ева Йорданова Левски
83 Анастасия Бистра Левски 63 Ивон Бошкилова Левски
64 Милена Маркова Левски 65 Никол Антова ЦСКА
66 Десислава Галионова Левски 67 Варвара Кузягина Тракия
68 Никол Стоянова Академик 69 Марина Димитранова Чар-ДКС
70 Божана Монева Акро - ХГ 71 Виктория Цветкова Левски- Илиана
72 Алина Коломиец Левски-Триадица 73 Пресияна Асенова Левски-Триадица
74 Яница Абрашкова Левски 75 Аделина Загорова Импала
76 Мишел Иванова Велбъжд 77 Катрин Тасева ЦСКА
78 София Тамакярска Левски 79 Юлиана Тотева Левски
80 Даяна Димитрова Велбъжд 81 Петя Йорданова Импала
82 Ева Йорданова Левски 83 Анастасия Бистра Левски



13.00 – 14.40ч. 5 група №84 – 96
Бухалки Лента
84 Габриела Минчева Академик 85 Цветослава Сандева Елит
86 Веселина Веселинова Левски-Триадица 87 Ноа Титева Академик
88 Рая Сръндева Велбъжд 89 Магдалена Петкова Тракия
90 Емилия Обретенова Олимпия 74 91 Александра Димитрова Левски-Триадица
92 Рада Куатли Олимпия 74 93 Косара Василева Нюанс
94 Карина Димитрова Славия 95 Росена Николова Левски- Илиана
96 Йоана Дончева Етър 84 Габриела Минчева Академик
85 Цветослава Сандева Елит 86 Веселина Веселинова Левски-Триадица
87 Ноа Титева Академик 88 Рая Сръндева Велбъжд
89 Магдалена Петкова Тракия 90 Емилия Обретенова Олимпия 74
91 Александра Димитрова Левски-Триадица 92 Рада Куатли Олимпия 74
93 Косара Василева Нюанс 94 Карина Димитрова Славия
95 Росена Николова Левски- Илиана 96 Йоана Дончева Етър




14.50 – 17.30ч. 1 Група №1-20
Бухалки Лента
1 Даная Атанасова Левски 2 Теодора Неделчева Амарант
3 Ивайла Дафчева Тракия 4 Румяна Димитрова Нюанс
5 Дария Войнова Академик 6 Емона Ценова Олимпия 74
7 Савина Ковачева Левски- Илиана 8 Мария Мехлемова Академик
9 Изабела Златанова Левски 10 Анастасия Йосифова Левски- Илиана
11 Ваня Бутилова Тракия 12 Елена Гегова ЦСКА
13 Михаела Дюлгерова София спорт-2017 14 Калина Христова Силвия
15 Анелия Войцехович Академик 16 Даниела Петрова Грация
17 Калина Траянова Берое 18 Дария Великова София спорт-2017
19 Дарина Христова Тракия 20 Нора Атанасова Чар-ДКС
1 Даная Атанасова Левски
2 Теодора Неделчева Амарант 3 Ивайла Дафчева Тракия
4 Румяна Димитрова Нюанс 5 Дария Войнова Академик
6 Емона Ценова Олимпия 74 7 Савина Ковачева Левски- Илиана
8 Мария Мехлемова Академик 9 Изабела Златанова Левски
10 Анастасия Йосифова Левски- Илиана 11 Ваня Бутилова Тракия
12 Елена Гегова ЦСКА 13 Михаела Дюлгерова София спорт-2017
14 Калина Христова Силвия 15 Анелия Войцехович Академик
16 Даниела Петрова Грация 17 Калина Траянова Берое
18 Дария Великова София спорт-2017 19 Дарина Христова Тракия
20 Нора Атанасова Чар-ДКС






17.50 – 19.30ч. 2 група №21-41
Бухалки Лента
21 Йоанна Николаева Грация 22 София Кузова Левски плюс
23 Нилана Колевска Велбъжд 24 Антония Маринова Левски
25 Александра Мутафчиева Грация 26 Йоана Колева Акро - ХГ
27 Габриела Долапчиева Тракия 28 Дария Капсъзова Академик
29 Камелия Ослиева Импала 30 Ива Виткинова Олимпия 74
31 Ралица Стоилова Велбъжд 32 Магдалина Миневска Левски- Илиана
33 Виктория Вълчева Чар-ДКС 34 Радея Танева Амарант
35 Христимира Ченгизова Елит 36 Анастасия Стефанова Чар-ДКС
37 Преслава Петкова СиВи Спорт 38 Алегра Чеперигова Тракия
39 Елена Петрова Елит 40 Габриела Кръстанова Теа Денс
41 София Гатева Нюанс 21 Йоанна Николаева Грация
22 София Кузова Левски плюс 23 Нилана Колевска Велбъжд
24 Антония Маринова Левски 25 Александра Мутафчиева Грация
26 Йоана Колева Акро - ХГ 27 Габриела Долапчиева Тракия
28 Дария Капсъзова Академик 29 Камелия Ослиева Импала
30 Ива Виткинова Олимпия 74 31 Ралица Стоилова Велбъжд
32 Магдалина Миневска Левски- Илиана 33 Виктория Вълчева Чар-ДКС
34 Радея Танева Амарант 35 Христимира Ченгизова Елит
36 Анастасия Стефанова Чар-ДКС 37 Преслава Петкова СиВи Спорт
38 Алегра Чеперигова Тракия 39 Елена Петрова Елит
40 Габриела Кръстанова Теа Денс 41 София Гатева Нюанс
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион
 
Мнения: 1086
Регистриран на: Нед Ное 01, 2015 12:19 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот attention » Пон Фев 17, 2020 1:52 pm

Стартов лист

29 февруари /Събота/

ДМВ въже и топка

09.30 – 10.50 ч. 1 Група №1-17
Въже Топка
1 Даниела Тончева Тракия 2 Ева Керемидова Спартак
3 Василена Йорданова Велбъжд 4 Елица Милотинова Левски
5 Гергана Иванова Теа Денс 6 Адриана Стоилова Нюанс
7 Селин Реджеб Грация 8 Кристин Трошанова Олимпия 74
9 Николета Стаменова Левски 10 Ивайла Горанова Авангард
11 Калина Йорданова Силвия 12 Александрина Парашкевова Олимпия
13 Мария Острева Черноморец 14 Крисиана Георгиева Чар-ДКС
15 Андреа Ангелова Локомотив 16 Виктория Бояджиева София спорт-2017
17 Никол Якимова Академик 1 Даниела Тончева Тракия
2 Ева Керемидова Спартак 3 Василена Йорданова Велбъжд
4 Елица Милотинова Левски 5 Гергана Иванова Теа Денс
6 Адриана Стоилова Нюанс 7 Селин Реджеб Грация
8 Кристин Трошанова Олимпия 74 9 Николета Стаменова Левски
10 Ивайла Горанова Авангард 11 Калина Йорданова Силвия
12 Александрина Парашкевова Олимпия 13 Мария Острева Черноморец
14 Крисиана Георгиева Чар-ДКС 15 Андреа Ангелова Локомотив
16 Виктория Бояджиева София спорт-2017 17 Никол Якимова Академик



11.00 – 12.20 ч. 2 група №18-34
Въже Топка
18 Стефани Параскова Грация 19 Виктория Желязкова Олимпия
20 Лора Христова Нюанс 21 Ева Емилова Левски
22 Габриела Георгиева Спартак 23 Деница Минчева Грация
24 Никол Митева Тракия 25 Петра Стойчева Тракия
26 Бианка Господинова Чар-ДКС 27 Даная Машкова Черноморец
28 Виктория Манчева Левски-Триадица 29 Жана Пенчева Левски-Триадица
30 Александра Христова Берое 31 Габриела Стоилова Нюанс
32 Кармен Стефанова Етър 33 Виктория Яковлева Олимпия
34 Виктория Христозова Спартак 18 Стефани Параскова Грация
19 Виктория Желязкова Олимпия 20 Лора Христова Нюанс
21 Ева Емилова Левски 22 Габриела Георгиева Спартак
23 Деница Минчева Грация 24 Никол Митева Тракия
25 Петра Стойчева Тракия 26 Бианка Господинова Чар-ДКС
27 Даная Машкова Черноморец 28 Виктория Манчева Левски-Триадица
29 Жана Пенчева Левски-Триадица 30 Александра Христова Берое
31 Габриела Стоилова Нюанс 32 Кармен Стефанова Етър
33 Виктория Яковлева Олимпия 34 Виктория Христозова Спартак


12.30 – 13.50 ч. 3 група №35 – 51
Въже Топка
35 Мария Ашикова Левски 36 Сияна Велкова Берое
37 Дара Стоянова Диляна Прима 38 Никол Благойчева Теа Денс
39 Никол Златкова Академик 40 Ана-Мария Пеева Берое
41 Божидара Стоянова Академик 42 Теодора Димова Берое
43 Елия Генова Локомотив 44 Габриела Георгиева Олимпия 74
45 Ванеса Емилова Тракия 46 Ема Младенова ЦСКА
47 Елена Плоскова Левски 48 Мариса Панайотова Авангард
49 Адриана Михайлова Академик 50 Жаклин Малинова Чар-ДКС
51 Христина Зекова Финес 35 Мария Ашикова Левски
36 Сияна Велкова Берое 37 Дара Стоянова Диляна Прима
38 Никол Благойчева Теа Денс 39 Никол Златкова Академик
40 Ана-Мария Пеева Берое 41 Божидара Стоянова Академик
42 Теодора Димова Берое 43 Елия Генова Локомотив
44 Габриела Георгиева Олимпия 74 45 Ванеса Емилова Тракия
46 Ема Младенова ЦСКА 47 Елена Плоскова Левски
48 Мариса Панайотова Авангард 49 Адриана Михайлова Академик
50 Жаклин Малинова Чар-ДКС 51 Христина Зекова Финес

14.30 – 15.50 ч. 4 група №52–68
Въже Топка
52 Елвира Краснобаева Грация 53 Ема Христова Академик
54 Ралица Иванова Левски-Триадица 55 Пресиана Неделчева Алегро
56 Мариела Христова Чар-ДКС 57 Стефания Пантелеева Черноморец
58 Цветейоана Пейчева Диляна 59 Андреа Иванова Чар-ДКС
60 Красимира Иванова Грация 61 Михаела Антова ЦСКА
62 Изабела Асенова Левски-Триадица 63 Весела Качулева Спартак
64 Филиз Куцева Академик 65 Адриана Данова Диляна Прима
66 Мирослава Василева Акро - ХГ 67 Валерия Фотева Грация
68 Александра Радева Локомотив 52 Елвира Краснобаева Грация
53 Ема Христова Академик 54 Ралица Иванова Левски-Триадица
55 Пресиана Неделчева Алегро 56 Мариела Христова Чар-ДКС
57 Стефания Пантелеева Черноморец 58 Цветейоана Пейчева Диляна
59 Андреа Иванова Чар-ДКС 60 Красимира Иванова Грация
61 Михаела Антова ЦСКА 62 Изабела Асенова Левски-Триадица
63 Весела Качулева Спартак 64 Филиз Куцева Академик
65 Адриана Данова Диляна Прима 66 Мирослава Василева Акро - ХГ
67 Валерия Фотева Грация 68 Александра Радева Локомотив

16.00 – 17.20 ч. 5 група №69–77
Въже Топка
69 Никол Тодорова Авангард 70 Дара Малинова София спорт-2017
71 Андреа Христова Академик 72 Алис Шакирова Левски-Триадица
73 Рая Червенкова Левски- Илиана 74 Кристияна Кодинова Тракия
75 Валентина Илиева Феникс 76 Василена Попилиева Левски
77 Мая Пенева Тракия 69 Никол Тодорова Авангард
70 Дара Малинова София спорт-2017 71 Андреа Христова Академик
72 Алис Шакирова Левски-Триадица 73 Рая Червенкова Левски- Илиана
74 Кристияна Кодинова Тракия 75 Валентина Илиева Феникс
76 Василена Попилиева Левски 77 Мая Пенева Тракия
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион
 
Мнения: 1086
Регистриран на: Нед Ное 01, 2015 12:19 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот attention » Пон Фев 17, 2020 1:53 pm

Стартов лист

01 март /Неделя/

ДМВ бухалки и лента

09.30 – 10.50 ч. 3 група №35 -51
Бухалки Лента
35 Мария Ашикова Левски 36 Сияна Велкова Берое
37 Дара Стоянова Диляна Прима 38 Никол Благойчева Теа Денс
39 Никол Златкова Академик 40 Ана-Мария Пеева Берое
41 Божидара Стоянова Академик 42 Теодора Димова Берое
43 Елия Генова Локомотив 44 Габриела Георгиева Олимпия 74
45 Ванеса Емилова Тракия 46 Ема Младенова ЦСКА
47 Елена Плоскова Левски 48 Мариса Панайотова Авангард
49 Адриана Михайлова Академик 50 Жаклин Малинова Чар-ДКС
51 Христина Зекова Финес 35 Мария Ашикова Левски
36 Сияна Велкова Берое 37 Дара Стоянова Диляна Прима
38 Никол Благойчева Теа Денс 39 Никол Златкова Академик
40 Ана-Мария Пеева Берое 41 Божидара Стоянова Академик
42 Теодора Димова Берое 43 Елия Генова Локомотив
44 Габриела Георгиева Олимпия 74 45 Ванеса Емилова Тракия
46 Ема Младенова ЦСКА 47 Елена Плоскова Левски
48 Мариса Панайотова Авангард 49 Адриана Михайлова Академик
50 Жаклин Малинова Чар-ДКС 51 Христина Зекова Финес

11.00 – 12.20 ч. 4 група №52–68
Бухалки Лента
52 Елвира Краснобаева Грация 53 Ема Христова Академик
54 Ралица Иванова Левски-Триадица 55 Пресиана Неделчева Алегро
56 Мариела Христова Чар-ДКС 57 Стефания Пантелеева Черноморец
58 Цветейоана Пейчева Диляна 59 Андреа Иванова Чар-ДКС
60 Красимира Иванова Грация 61 Михаела Антова ЦСКА
62 Изабела Асенова Левски-Триадица 63 Весела Качулева Спартак
64 Филиз Куцева Академик 65 Адриана Данова Диляна Прима
66 Мирослава Василева Акро - ХГ 67 Валерия Фотева Грация
68 Александра Радева Локомотив 52 Елвира Краснобаева Грация
53 Ема Христова Академик 54 Ралица Иванова Левски-Триадица
55 Пресиана Неделчева Алегро 56 Мариела Христова Чар-ДКС
57 Стефания Пантелеева Черноморец 58 Цветейоана Пейчева Диляна
59 Андреа Иванова Чар-ДКС 60 Красимира Иванова Грация
61 Михаела Антова ЦСКА 62 Изабела Асенова Левски-Триадица
63 Весела Качулева Спартак 64 Филиз Куцева Академик
65 Адриана Данова Диляна Прима 66 Мирослава Василева Акро - ХГ
67 Валерия Фотева Грация 68 Александра Радева Локомотив



12.30 – 13.50 ч. 5 група №69–77
Бухалки Лента
69 Никол Тодорова Авангард 70 Дара Малинова София спорт-2017
71 Андреа Христова Академик 72 Алис Шакирова Левски-Триадица
73 Рая Червенкова Левски- Илиана 74 Кристияна Кодинова Тракия
75 Валентина Илиева Феникс 76 Василена Попилиева Левски
77 Мая Пенева Тракия 69 Никол Тодорова Авангард
70 Дара Малинова София спорт-2017 71 Андреа Христова Академик
72 Алис Шакирова Левски-Триадица 73 Рая Червенкова Левски- Илиана
74 Кристияна Кодинова Тракия 75 Валентина Илиева Феникс
76 Василена Попилиева Левски 77 Мая Пенева Тракия

14.30 – 15.50 ч. 1 Група №1-17
Бухалки Лента
1 Даниела Тончева Тракия 2 Ева Керемидова Спартак
3 Василена Йорданова Велбъжд 4 Елица Милотинова Левски
5 Гергана Иванова Теа Денс 6 Адриана Стоилова Нюанс
7 Селин Реджеб Грация 8 Кристин Трошанова Олимпия 74
9 Николета Стаменова Левски 10 Ивайла Горанова Авангард
11 Калина Йорданова Силвия 12 Александрина Парашкевова Олимпия
13 Мария Острева Черноморец 14 Крисиана Георгиева Чар-ДКС
15 Андреа Ангелова Локомотив 16 Виктория Бояджиева София спорт-2017
17 Никол Якимова Академик 1 Даниела Тончева Тракия
2 Ева Керемидова Спартак 3 Василена Йорданова Велбъжд
4 Елица Милотинова Левски 5 Гергана Иванова Теа Денс
6 Адриана Стоилова Нюанс 7 Селин Реджеб Грация
8 Кристин Трошанова Олимпия 74 9 Николета Стаменова Левски
10 Ивайла Горанова Авангард 11 Калина Йорданова Силвия
12 Александрина Парашкевова Олимпия 13 Мария Острева Черноморец
14 Крисиана Георгиева Чар-ДКС 15 Андреа Ангелова Локомотив
16 Виктория Бояджиева София спорт-2017 17 Никол Якимова Академик

16.00 – 17.20 ч. 2 група №18-34
Бухалки Лента
18 Стефани Параскова Грация 19 Виктория Желязкова Олимпия
20 Лора Христова Нюанс 21 Ева Емилова Левски
22 Габриела Георгиева Спартак 23 Деница Минчева Грация
24 Никол Митева Тракия 25 Петра Стойчева Тракия
26 Бианка Господинова Чар-ДКС 27 Даная Машкова Черноморец
28 Виктория Манчева Левски-Триадица 29 Жана Пенчева Левски-Триадица
30 Александра Христова Берое 31 Габриела Стоилова Нюанс
32 Кармен Стефанова Етър 33 Виктория Яковлева Олимпия
34 Виктория Христозова Спартак 18 Стефани Параскова Грация
19 Виктория Желязкова Олимпия 20 Лора Христова Нюанс
21 Ева Емилова Левски 22 Габриела Георгиева Спартак
23 Деница Минчева Грация 24 Никол Митева Тракия
25 Петра Стойчева Тракия 26 Бианка Господинова Чар-ДКС
27 Даная Машкова Черноморец 28 Виктория Манчева Левски-Триадица
29 Жана Пенчева Левски-Триадица 30 Александра Христова Берое
31 Габриела Стоилова Нюанс 32 Кармен Стефанова Етър
33 Виктория Яковлева Олимпия 34 Виктория Христозова Спартак


УСПЕХ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА! :evil:
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион
 
Мнения: 1086
Регистриран на: Нед Ное 01, 2015 12:19 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот Springflower » Пон Фев 17, 2020 3:22 pm

attention, благодаря! Нямам търпение за квалификациите, дали ще има излъчване? Дано! Елвира Краснобаева в е списъците, тя нали вече е в Русия?
Аватар
Springflower
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert
 
Мнения: 558
Регистриран на: Пон Авг 04, 2014 9:03 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот Ema123 » Пон Фев 17, 2020 5:11 pm

И аз силно се надявам на излъчване .С тези ДСВ в работни дни е пълно безумие :o
Ema123
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert
 
Мнения: 338
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 1:56 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот Хореография » Пон Фев 17, 2020 7:32 pm

Благодарности за стартовите списъци attention!!! :evil: :evil:
Познати имена при жени и ДСВ. Голям брой малки сладурани от ДМВ, а и в ДСВ също, което е много радващо за развитието на спорта като цяло!
Интересно ми беше какво става с момичетата от бившия девически ансамбъл и с радост забелязах, че готвят индивидуални програми и всички са заявени в списъците, кои първа година жени, кои последна ДСВ. Единствено Яна Момчилова не откривам, което е много жалко. Искаше ми се много да я гледам в кат. жени.. Някой да има инфо, дали тя тренира?
За Анаис също много съжалявам, очаквах отново да участва в България, но уви.. след трагичната загуба на майка си, явно българската следа изтънява.. :(
Разбира се, надяваме се на излъчване на живо, особено в работните дни, още повече че, малко или много в едно интервю с Росина Ангелова тя обещава, че ще се стараят на всички ДП да осигуряват такова...
Успех на всички състезателки, треньори и родители!!!
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 12198
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

Re: НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ "ЕЛИТ" - 26.02. - 01.03.2020

Мнениеот аврора » Пон Фев 17, 2020 8:06 pm

А Моника Заркова?
Аватар
аврора
Модератор
Модератор
 
Мнения: 17155
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 12:25 am
Местоположение: Русия Санкт-Петербург

Следваща

Назад към Състезания 2020

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта