ДП КАТ. ЕЛИТ ИНДИВИДУАЛНО 27–30.08.2020

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

ДП КАТ. ЕЛИТ ИНДИВИДУАЛНО 27–30.08.2020

Мнениеот Хореография » Чет Юли 30, 2020 5:24 pm

Изображение

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО
КАТЕГОРИЯ „ЕЛИТ“ ИНДИВИДУАЛНО
ДМВ, ДСВ И ЖЕНИ
27–30.08.2020 г.

Домакин КХГ ЛЕВСКИ
СПОРТНА ЗАЛА СОФИЯ
ГРАД СОФИЯ

https://www.facebook.com/BGRGfederation ... &__tn__=-R

Резултати в реално време:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... rBRI#gid=0

Официални резултати

Официални резултати многобой: кат. ДMВ

Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Официални резултати многобой: кат. ДСВ

Изображение
Изображение
Изображение

Официални резултати многобой: кат. Жени

Изображение
Изображение
Изображение

Стартови списъци:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

ПРОГРАМА:

Изображение

Изображение
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Re: ДП КАТ. ЕЛИТ“ 27–30.08.2020

Мнениеот Хореография » Чет Юли 30, 2020 5:25 pm

https://www.facebook.com/BGRGfederation ... &__tn__=-R

ВАЖНО!!!

Допълнителни инструкции
за провеждане на държавните първенства в условията на извънредно положение
(линк към декларацията, която треньорите трябва да изтегля и да попълнят):
https://fbgr.org/…/867-dopalnitelni-instruktzii-za-provezhd…

Във връзка с провеждане на държавните първенства по художествена гимнастика и последните разпоредби на Министъра на младежта и спорта – г-н Красен Кралев и Министъра на здравеопазването, ви уведомяваме, че БФХГ въвежда допълнителен ред и следните мерки за безопасност:
1. Спортните клубове в лицето на треньорите, трябва да предоставят на входа на залата в деня на съответното състезание, следните документи на представителите на БФХГ, само на отбора или състезателите от съответната група:
• Списък на състезателите от отбора, който придружават
• Предсъстезателен преглед на гимнастичките,
• Попълнени декларации от Инструкцията (която вече беше предоставена)
• Списък с имената на родителите на децата от отбора или гимнастичката (разрешава се само по един родител на състезател).

2. Начин на контрол на достъп
За родители:
• Всеки родител също представя попълнена декларация като тази за състезатели, треньори, съдии и организатори (формата на декларацията вече е предоставена на спортните клубове, също така можете да я намерите на уебсайта или страницата на БФХГ във Фейсбук)
• Представя лична карта, с която да удостовери, че е включен в списъка на клуба
• Мерене на температурата (при температура 37° и повече, няма да бъдат допускани в залата)
• Право на достъп само до местата в публиката и до определените за тях тоалетни
• Задължително е присъствието в залата с маска
• Задължително е използването на дезинфектант на указаните за това места
• Родителят може да присъства в публиката само по време на групата, в която участва неговото дете. След приключване на групата трябва да напусне залата, за да влязат родителите за следващата група.
• При заемане на местата в залата, трябва да се спазва безопасна дистанция – през един ред и през две места между присъстващите.
Поради дадената възможност родителите да могат да наблюдават децата си, състезанията няма да бъде излъчвани лайфстрийм.
Единствено състезанието категория Елит индивидуално ще се излъчи с платен лайфстрийм, тъй като към него интереса е много голям от чужбина, както и от България поради участието на състезатели от националните отбори жени и девойки.
По време на това състезание демонстративно ще играе национален ансамбъл жени, а ансамбъл девойки ще покаже една композиция за оглед в ДОП.
Всички, които искат да го гледат, трябва да си закупят абонаментна карта за цялото състезание.
Очаквайте скоро подробности за закупуването на абонаментната карта.
Във връзка с динамичната и несигурна ситуация с КОВИД19 са възможни следващи промени.
БФХГ
30.07.2020 г.
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Re: ДП КАТ. ЕЛИТ ИНДИВИДУАЛНО 27–30.08.2020

Мнениеот tsvetito » Пон Авг 03, 2020 9:56 pm

Билети за излъчването на Елит - 29лв за всички дни. Не може да се купи за определен ден.
https://7arts.bg/product/livestreaming/ ... 3DQeS5_Lf8
tsvetito
Пристрастен
Пристрастен

Мнениеот symb » Пон Авг 03, 2020 10:24 pm

Гледам много спорт по платени канали и за подобно състезание нито в чужбина, нито в България съм плащал толкова висока такса. Само за справка за всичките канали на Мах Спорт са 6лв, 9лв за каналите на Диема Спорт и Евроспорт(онлайн платформата им) 10лв на месец. За тенис турнира Австралия Опън платих около 10$ за целия турнир.
Няма как да дам 30лв на БФХГ за този турнир, безумно е. Поне това е моето мнение.
symb
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот bimbambum » Вто Авг 04, 2020 9:07 am

Предполагам, че от платформата също нещо са смятали и очакват сравнително малка аудитория с ниска ценова чувствителност.
Аз се надявах да има запис за някакво време. Няколко дена би било добре, щях да успея да гледам всичко.
Само недей ме нервира така.
Гледай природата, слушай дъжда.
Чуваш ли как тревата расте?
Да или не? Да или не?
bimbambum
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Моничка » Вто Авг 04, 2020 11:07 am

А ще бъде ли позволено някой от родителите да снима или като някой си плати да качи записи? Дано от Красивата страна на спорта да пуснат нещо. Пълен абсурд е 30 лв за това състезание,защото имало интерес и от чужбина.Колкото и интерес да има едва ли някой ще плати за целите дни само за да може да види как играят националките.
Моничка
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот paolina.a » Вто Авг 04, 2020 11:45 am

symb написа:Гледам много спорт по платени канали и за подобно състезание нито в чужбина, нито в България съм плащал толкова висока такса. Само за справка за всичките канали на Мах Спорт са 6лв, 9лв за каналите на Диема Спорт и Евроспорт(онлайн платформата им) 10лв на месец. За тенис турнира Австралия Опън платих около 10$ за целия турнир.
Няма как да дам 30лв на БФХГ за този турнир, безумно е. Поне това е моето мнение.

Мдааа... Честно казано до 20лв бях съгласна да дам, но 30лв за 1 ден за кой знае какъв стрийм и аз ще пропусна... А щом има интерес от целия свят и ще може да се гледа от целия свят няма как да не изтече видео, този път ще чакам наготово. :) Макар че все пак ме човърка заради тия "пусти" съчетания на ансамбъла... :D

Едит: Някой има ли информация защо Неви и Лъчи не са на лагера (или поне не тренират) и не са присъствали при посещението на министъра? :( Цитирам: "Проследих тренировката на състезателките ни по художествена гимнастика. В “Спортпалас” са настанени момичетата от националния отбор-индивидуално. Усилена подготовка водят Катрин Тасева, Боряна Калейн, Татяна Воложанина, Вая Драганова и Валерия Ватева."
Аватар
paolina.a
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот ЛОЛА » Вто Авг 04, 2020 3:48 pm

За Лъчи имаше информация във Фейсбук, че е контузена :( :( . Нямаше публикувани подробности...
ЛОЛА
Потребител
Потребител

Мнениеот ariel » Вто Авг 04, 2020 4:28 pm

Прочетох (неофициална информация, разбира се) във фейсбук, че и Неви е контузена. Дано не е сериозно и да се възстановят възможно най-бързо! :(
ariel
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот emil_bs » Вто Авг 04, 2020 4:39 pm

Дано се възстановят бързо момичетата.

Не смятам, че 30 лв е чак толкова висока цена, предвид обстоятелствата в които се провежда турнира. Особено ако излъчването е направено професионално и качествено с няколко камери, тогава си струва. Аз очаквах нещо от рода на 25 лв. Ако беше разделено по 10 лв на ден щеше да е по-добре, но е разбираемо защо са го направили така. Мисля, че в случая е по-добре да дадем по 30 лв и да гледаме, вместо да се надяваме на някаква аванта. Да не се циганим за някакви си 30 лв в такъв момент. Хем ще изразим подкрепата си по този начин. Да не говорим и за ансамбъла. И без това няма какво да се гледа и не се знае кога ще има.
emil_bs
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот PoliM » Вто Авг 04, 2020 5:15 pm

emil_bs написа:Дано се възстановят бързо момичетата.

Не смятам, че 30 лв е чак толкова висока цена, предвид обстоятелствата в които се провежда турнира. Особено ако излъчването е направено професионално и качествено с няколко камери, тогава си струва. Аз очаквах нещо от рода на 25 лв. Ако беше разделено по 10 лв на ден щеше да е по-добре, но е разбираемо защо са го направили така. Мисля, че в случая е по-добре да дадем по 30 лв и да гледаме, вместо да се надяваме на някаква аванта. Да не се циганим за някакви си 30 лв в такъв момент. Хем ще изразим подкрепата си по този начин. Да не говорим и за ансамбъла. И без това няма какво да се гледа и не се знае кога ще има.

Всичко много хубаво, но и за хората в момента е трудно да отделят 30лв. Особено ако не им се предоставя вариант да платят само за ден или два. Не е циганене изобщо - най-вече като сметнем колко пари от нови трика, състезания и т.н. е спестила една от най-богатите и подкрепяни федерации в страната. Аз няма да мога да гледам тези дни, надявах се на стрийм за другите състезания, но сега се радвам, защото макар да бих платила, не мисля, че начина, по който го правят е напълно честен за феновете.

Що се отнася до Лъчи и Неви, безобразно е да няма информация, а да се гадае по завоалираните изказвания да приближени до кухнята във ФБ. Надявам се, че не става дума за нищо сериозно, макар че Невяна сякаш не присъства на тренировки или снимки вече почти месец.
Последна промяна PoliM на Вто Авг 04, 2020 6:02 pm, променена общо 1 път
Аватар
PoliM
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Моничка » Вто Авг 04, 2020 5:41 pm

Точно така,може да прилича на цигания,но сега се преминава през изключително тежък период и колкото смешно да звучи и 30 лв са множко. За какво да ги дам тези пари като и без това няма да мога да гледам всичко и най-вероятно ще изпусна това,което всъщност искам да гледам?
Моничка
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот o11 » Вто Авг 04, 2020 8:38 pm

Разрешиха публика по стадионите.С наполовина капацитет вече са разрешени много дейности на закрито-от кино и театър,през конференции до клубове.Единствено спортните зали са затворени.Нищо сложно няма да опънат ленти на първия ред и да не пускат публиката и играчите да се смесват.
o11
Потребител
Потребител

Мнениеот just_a_fan » Вто Авг 04, 2020 10:04 pm

Аз няма да дам 30лв за платения стрийм. След като билет за 3 дни за живо излъчване от Арена Армеец беше 45лв, ми се струва безкрайно нахално, особено в сегашната ситуация. А и честно казано след толкова криене вече не тръпна въобще за съчетанията на момичетата. Не знам дали е заради натовареното ми ежедневие или просто ми писна да чакам да ни удостоят с честта да ги видим. Не обвинявам момичетата по никакъв начин, знам че не зависи от тях. Критиката ми е към ръководството. Другото, което ми прави неприятно впечатление чисто на професионално ниво, е да се афишира често при какви трудни условия заради пандемията тренират момичетата. Моите уважения към всички състезателки, които трябваше да си нарушат подготовката и да останат още една година да тренират до Токио, но представата ми за тежки работни условия в пандемия като лекар е доста по-различна.
Моля, не го приемайте като обида, ако децата ви ще участват на първенствата. Не искам да омаловажавам ничий труд, просто ме дразни позицията на БФХГ. Успех на всички състезателки! :evil:
“Истински успех е преодоляването на страха от неуспеха.” – Пол Суини
Аватар
just_a_fan
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот emil_bs » Вто Авг 04, 2020 10:58 pm

Всеки сам си преценя, разбира се. Който няма възможност да гледа или няма финансова възможност, напълно разбираемо е. Наистина трябваше да го разделят на отделни дни за да е по-честно.
emil_bs
Световен шампион
Световен шампион

Следваща

Назад към Състезания 2020