Държавно Клубно Първенство - 12.10.2021г, София

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: Държавно Клубно Първенство - 12.10.2021г, София

Мнениеот Anastasiya77 » Чет Окт 14, 2021 10:35 pm

bimbambum написа:Защо някои форумци се изнесоха в групите може да питате тях. По-конкретно те се изнесоха в една група, която имаше спешна нужда от спасяване. И дори една от тях я видях, че е писала "Мога да пиша само тук".
Точно от тази група тръгна и това колко било жалко да се подаде контестация и дойде от една дама, която в друг случай обяви на Аврора, че форумчето й никой вече не го чете. А наскоро е обяснила, че всичко това го прави за децата. За тях ги пише тия работи и няма да спре.
И така. Жалко е да се подаде контестация, щом си имал грешки. Неморално е. Грозно е. Никога не го правете, мили деца!

Не мога да разбера това Ваше изказване "Жалко е да се подаде контестация, щом си имал грешки". Не знам дали сте наясно с правилника, но контестация подадена за трудност с тяло няма нищо общо с изпускания, тъй като там се гледат единствено елементите. Неведнъж сме ставали свидетели на одобрена контестация, след като дадена гимнастичка е изпуснала уред. Напълно излишни са всички тези нападки към Боряна и Памукова и това по никакъв начин не е свързано с Леонор.
Не е грозно, че е подадена контестация, грозни са подобни коментари.
Anastasiya77
Потребител
Потребител

Мнениеот Lika » Чет Окт 14, 2021 10:57 pm

Anastasiya77 написа:Не мога да разбера това Ваше изказване "Жалко е да се подаде контестация, щом си имал грешки".

Това е ирония, прочетете предишните постове.

Аз изгледах пак малко от домашния турнир, но от утре започват два силни турнира с наше участие - Чалъндж купа в Клуж-Напока и Гран при Марбея. Дали ще са по-интересни?
Lika
Gymfan
Gymfan

Мнениеот neshka admirer » Чет Окт 14, 2021 11:10 pm

ехе, сега пък да не вземем да се противопоставяме пенки срещу орки. и таз добра!
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот alex_jp » Пет Окт 15, 2021 6:37 am

Леа не тренираше ли на Раковски? Мисля, че беше в един момент там.
alex_jp
Gymfan
Gymfan

Мнениеот Bonbon » Пет Окт 15, 2021 11:27 am

bimbambum написа:С тия влизания на нож и туй раздаване на квалификации никого в нищо няма да убедите. Барем дано ви е олекнало.
Аз лично като видя дечицата от Левски как поглеждат други дечица, щото викат не за когото трябва, направо се чувствам кат в сцена от Игри на глада, па не знам.
Имайте предвид, че не всички ви знаят в подробности причините и не са и длъжни, впрочем.

Грозно изказване. Какво общо имат дечицата от който и да било отбор, с подадените контестации?По състезанията всички деца викат за своите съотборнички и ги подкрепят, и лично не виждам нищо лошо в това. Вие явно сте от тези с привилегиите дето могат да влизат по състезанията и да гледат децата за кой викат, защото от половин година родители не се допускат до държавните първенства?!!??!
Bonbon
Gymfan
Gymfan

Мнениеот Lika » Пет Окт 15, 2021 12:41 pm

Bonbon написа:
bimbambum написа:С тия влизания на нож и туй раздаване на квалификации никого в нищо няма да убедите. Барем дано ви е олекнало.
Аз лично като видя дечицата от Левски как поглеждат други дечица, щото викат не за когото трябва, направо се чувствам кат в сцена от Игри на глада, па не знам.
Имайте предвид, че не всички ви знаят в подробности причините и не са и длъжни, впрочем.

Грозно изказване. Какво общо имат дечицата от който и да било отбор, с подадените контестации?По състезанията всички деца викат за своите съотборнички и ги подкрепят, и лично не виждам нищо лошо в това. Вие явно сте от тези с привилегиите дето могат да влизат по състезанията и да гледат децата за кой викат, защото от половин година родители не се допускат до държавните първенства?!!??!

Не е грозно изказване, би трябвало да е отрезвяващо, който може да излезе от собствения си свят и се погледне отстрани. Моите наблюдения са за периода 2017-2019, когато присъствах на държавни първенства и бях изумена, направо втрещена от безобразното, неспортсменско и изключително грозно поведение на агитката на Левски. Точно така, децата са намесени и възпитавани в злоба и омраза. Дете на около 8-9 години с радостни възгласи за Катрин, че е "дебелана", гледане на съчетанията на другите в гробно мълчание и с омаловажаващи показаното коментари, меко казано. Когато се опитах да кажа нещо по въпроса в група във фейсбук, бях нападната и ми се обясни как "триадичките" били най-подкрепящи своя отбор, други отбори също бяха много гласовити за своите отбори -и те ли да не викали. И не могат да разберат, че "триадичките" са най-шумни и изключително симпатични, но има голяма, огромна разлика. Те следят и останалите, а не седят на тръни да си излеят злобата. Весели са, а не грозно озъбени. След това на държавно за Елит, след като цялата агитка на Левски, разпръсната из залата, отново гледаше злобно в демостративно мълчание съчетанията на Катрин, някой се опита да каже как те подкрепяли националните състезателки. Да, ама не. И не е само Катрин, и Неви отнесе "любовта" на тези фенове - пази боже от такава любов.

Пиша това, защото това се възпроизвежда именно с подклаждането на тези ниски страсти у малките деца. И така ще продължи явно. Ако някой може да се усети, чуе, нека го направи!
Последна промяна Lika на Пет Окт 15, 2021 1:19 pm, променена общо 1 път
Lika
Gymfan
Gymfan

Мнениеот Bonbon » Пет Окт 15, 2021 12:56 pm

Разбърквате една огромна каца с л****, в която децата са най-малкия проблем. И са най-малко виновни за цялото нещо, което се случва на съдйската маса и зад/под нея. Изключително ми е грозно пак повтарям да се намесват те, когато виновниците са други!
А и пишещата визира сегашните държавни първенства, доколкото разбирам от поста й, никъде не споменава периода 2017-2019.

И понеже споменахте Катрин и "всенародната" любов към нея, намесихте и Триадичките аз бих ви попитала има ли състезателка от Триадица, която да се е преместила в друг отбор в името на това да има място в НО?

Въпроса е малко риторичен, може и да не ми отговаряте.
Bonbon
Gymfan
Gymfan

Мнениеот neshka admirer » Пет Окт 15, 2021 1:06 pm

невъзпитанието няма клубна принадлежност. жалко, че така се противопоставят децата :(
и според мен е много грозно. :(
"левски" и "левски триадица" са най-добрите, най-силните клубове в българия. не е ли достатъчно това?!
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Lika » Пет Окт 15, 2021 1:36 pm

Bonbon написа:Разбърквате една огромна каца с л****, в която децата са най-малкия проблем. И са най-малко виновни за цялото нещо, което се случва на съдйската маса и зад/под нея. Изключително ми е грозно пак повтарям да се намесват те, когато виновниците са други!
А и пишещата визира сегашните държавни първенства, доколкото разбирам от поста й, никъде не споменава периода 2017-2019.

И понеже споменахте Катрин и "всенародната" любов към нея, намесихте и Триадичките аз бих ви попитала има ли състезателка от Триадица, която да се е преместила в друг отбор в името на това да има място в НО?

Въпроса е малко риторичен, може и да не ми отговаряте.

Определено има проблем и децата са намесени, ако се възпитават в злоба и омраза. Как не разбирате, че те попиват цялото грозно, негативно, омаловажаващо, обидно говорене, с което се гордеят пенки, орки, треньорки, родители и т.н.? И ще възпроизведат това не само в изявите си в спорта. Има граници на публично поведение, особени при работа с деца, които не може да се прекрачват. Решавайте и поставяйте проблемите, където им е мястото. И малко с повече уважение към съперничките в едно състезание. Тази поза на вечно онеправдани и ощетени също е доста травмираща за самите деца и не води до нищо добро.

Няма да се разберем, знам, но все пак и моята реакция е доста емоционална - и сега настръхвам от спомена за това поведение, за което разказах - това си е чиста и демостративна враждебност, лееща се на публично събитие.
Lika
Gymfan
Gymfan

Мнениеот Lika » Пет Окт 15, 2021 1:49 pm

Bonbon написа:По състезанията всички деца викат за своите съотборнички и ги подкрепят, и лично не виждам нищо лошо в това.

И аз не виждам нищо лошо. Намесих друг отбор само защото те наистина са най-гласовити, имат много ведра и многобройна агитка, а и така се беше стекло пререканието ми в онази група. На споменатите от мен състезания мисля и Тракия бяха така, Етър също. Но никой не се държи като Левски. Просто на следващо състезание, дай боже да има публика, се огледайте.
Lika
Gymfan
Gymfan

Мнениеот bimbambum » Пет Окт 15, 2021 1:55 pm

Да, горе долу това имах предвид, някаква странна култура. Но все пак ще се повторя.
Крайно нежелан е, надявам се (ама не знам защо се надявам) този ефект от така избрания формат на клубното първенство.
Вместо някакви самозвани може би говорители на Левски сега да се нахвърлят на Триадица, можеше да се говори за системни проблеми и по принципни въпроси. Добре ще е за Левски да спре допълнително да се изолира и да се капсулира.
А иначе не всичко, което не ви отърва, е неморално. Например, тази контестация.
Само недей ме нервира така.
Гледай природата, слушай дъжда.
Чуваш ли как тревата расте?
Да или не? Да или не?
bimbambum
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Bonbon » Пет Окт 15, 2021 2:44 pm

Хубаво е,че самозваните говорители не са само на Левски, доста има и на Левски Триадица.
А лошото е, че почти винаги са родители, но калта пада върху децата и треньорите!
Bonbon
Gymfan
Gymfan

Re: Държавно Клубно Първенство - 12.10.2021г, Софияомамкойко

Мнениеот sharo 73 » Пет Окт 15, 2021 3:28 pm

Гледам че дискусията пак е опряла до болната тема на някои хора - клуб Левски , също и зле възпитаните му малки дечица / агитатори, родители и треньорки ръсещи поквара , злоба и отрицателна енергия .И също капсуловани с тези отрови и отдалечаващи се от реалният свят барабар с техните “ говорители “ списващи тук .Ще рече човек че цялата държава прелива от добредетели а училищата не изобилстват с някакви гаменчета дето едва пишат и четат .Естествено ще се потръшкаме за екстра килограмите на Катрин защото са коментирани от 8 годишно левскарче а когато баба Илиана коментира 60 те килограма на Теодора Александрова в национален ефир е напълно приемливо .Или когато е наричала “ джуджеса “ невероятната Филипа Сидерова .Нямам спомен някой тук да е окачествил прослувутата контестация на Триадица за неморална постъпка .Може би по групите , но не и тук .Преди време някой беше споменал че Никол Атанасова псувала като каруцар на някакво състезание и всичките нравоучители се изредиха да пишат че как се държали гимнастичките извън килима не засягало никой ...Изключение разбира се са децата на Левски сеещи поквара в огледалният свят на Алиса .Ако не беше тъжно щеше да е смешно.
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот bimbambum » Пет Окт 15, 2021 3:41 pm

А вие кога за последно бяхте в публиката на първенство в България?
Само недей ме нервира така.
Гледай природата, слушай дъжда.
Чуваш ли как тревата расте?
Да или не? Да или не?
bimbambum
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот sharo 73 » Пет Окт 15, 2021 3:55 pm

bimbambum написа:А вие кога за последно бяхте в публиката на първенство в България?

Никога не съм била на състезание в България , напуснала съм страната на доста крехка възраст но като съм там ползвам обществен транспорт и ходя по улиците .Предвид че няма как да ме убедите че децата на един единствен клуб са най невъзпитаните , шумни и злобни в сравнение със всички други .Не подлагам на съмнение Вашите впечатления но не намирам логика в тях .
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания 2021