Бисери

Re: Бисери

Мнениеот evenfall » Сря Авг 09, 2017 9:37 pm

attention написа:
PoliM написа:Между другото в Инстаграм видях, че и Мария Петрова е заминала с момичетата :evil:

a Despa-sito? :D

:super007: :super007: :super007: :super007: :super007: :super007: :super007: Не мога просто! Култ!!!
It is the hardest thing you'll ever love.

https://youtu.be/TBYiQOjKYa0
Аватар
evenfall
Модератор
Модератор

Мнениеот kikid » Пет Авг 11, 2017 10:20 pm

Елероните на Дина направо изстреляха Дидонка на топа на Лафчето днес. Дидона is on fire!
didona написа:Ох, горкото Кате! Щом и с топката не им стопли сърцето, съвсем се песимизирах за останалата част. :(

didona написа:Музиката на Швейцария ме кефи, но не знам дали тях ги кефи?! Малко по-живичко, дее, момичета!
:D :D
didona написа:Ааа, онова пересто чудо го бях забравила, но неговите пера не се прибираха като задкрилки. 8)
:D :D :D
didona написа:
Feize написа:Италия са с нови трика, но тоолкова приличат на старите им, няма нищо ново и интересно, което не сме виждали до сега.

... Ако Дина им даде перестото си трико с дръпнато шнурче(с черни пера off) и им ушият още 4 бройки, тогава ще са много красиви и ефектни. :D Като заговорих за Дина, да си кажа, че другата сестра е дискриминирана по повод последните технически новости в гимнастическото облекло. Бързо да ѝ ушият трико с розички, които при подръпване на листенцата се разтварят и даже ухаят! :D 8) :P

Скицо безподобна, отказвам се, че цялата трябва да те изтипосам от днес. От "съдийските спявки", през гимнастичката, която за пръв път си използвала даден крайник.
"If you want something you have never had, you must be willing to do something you have never done".
Бог обича смелите!
Аватар
kikid
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Съб Авг 12, 2017 3:00 pm

:D :D :D
Добре, че не ме изтипоса цялата, че и това тук ми е достатъчно, за да потвърди стари вече съмнения за медицинска диагноза - форумна логорея. :? :oops:
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот geri1117 » Съб Авг 19, 2017 11:57 pm

Feize написа:
kikid написа:
Feize написа:Фенът,вкъщи, какво казва за този финал? :D :lol: :evil:

Че би станал и интересно начало, ако я търкалят като хамстер, докато е вътре. Изобщо не знам как усети, че и тук се проявил.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :super007: :super007: :super007: Усетих аз, как иначе, изобщо не ти е скучно. :D
Аватар
geri1117
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Нед Авг 20, 2017 9:24 am

E, не! Търкалям се от смях и аз! :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот geri1117 » Нед Авг 20, 2017 11:14 pm

Хореография написа:За Ансамбъла "Ветеранки по нощнички"

Първи инструкции по пътя към успеха
От гл. тр. Хореография

1. Последна консумация на прясно изпечена домашна баница - 04.09.2017 (един ден след победата на българските момичета)
2. При заминаване за поставяне на съчетания и подготовка за Мюнхен, освен Outfit1- нощничка ( възглавнички ще раздавам лично на тези на които се полага сън) и Outfit2- пенюарче се задължавате всяка да си вземе чувалче с 10 кг. моркови (в БГ са по- евтини)
3. Всички останали подробности ще се уточняват на място в тренировъчния процес.

Ps 1.- Музиката- абсолютна мъгла- Тайна до последния момент (конкуренцията не спи) - Диапазон от"Детелини"-Лили Иванова през "Ламбада" до "Танц със саби"

Ps 2.- Дидонка, да не забравиш джинджифила!!!

Ps 3.- Kikid, стриктно всички приятели пътуват с ансамбъла за да не останат ЕКС приятели.

Ps 4.- Важно- за Didonka и всички останали с домашни животни. Животните пътуват с ансамбъла (те нямат вина, че майките им са решили по нощнички да се разкарват, че да трябва мащехи да си търсят..)
За децата- по изключение се позволява де се прехвърлят от едната баба на село до другата баба на морето, за по една седмица!

Който е съгласен да стяга куфарите! Първа среща в Мюнхен- първо Пълнолуние след СП и победата на българските момичета (разбира се на гладен стомах..)

Дидонка- мисли за Джинджифила!!!

От Хореография

А, и по едно ренде за стъргане на моркови да си носите

***Извинявам се за off topic
Аватар
geri1117
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот evenfall » Пет Окт 06, 2017 8:56 am

jiva написа:Упрекваме клубове и треньори за таксите, но аз съм се замисляла и за обратната посока, особено за треньорите, които тренират по-големи деца и търсят реализацията им, но не са още в основен състав на НО. При тях не може да има 20 деца с таксите за месеца. При тях са да кажем 5 деца. И ако са от треньорите, които помагат било за уредите, било за триката, било за някой масаж или турнир, и като от тази сума се свали таксата за зала, ток и консумативи те остава да работят за едно пиле на грил на месец. Така, че и на тях не им е лесно не само финансово, а и нервите всеки божи ден да се борят с пуберите ни. И ако 2те днес са ОК, то другите 3 са на противоположния полюс. Ние с по 1-2 у дома трудно се справяме.
It is the hardest thing you'll ever love.

https://youtu.be/TBYiQOjKYa0
Аватар
evenfall
Модератор
Модератор

Мнениеот AdorePirin » Вто Фев 11, 2020 10:43 pm

Тест
Аватар
AdorePirin
Потребител
Потребител