Александра Солдатова с опит за самоубийство

Модератори: kik, evenfall

Re: Александра Солдатова с опит за самоубийство

Мнениеот додо » Чет Фев 06, 2020 4:46 pm

За килограмите Винер е права, няма как да се правят трудни елементи с наднормено тегло. Не съм ок с начина по който поднася критиките или по-скоро обиди като говно или боклук. Всеки има различен праг на търпимост и като гледам Мамун колко жлъч отнесе си представям колко се сипе на Солдатова сега.
Дано се захване с нещо друго, това да участва само на Гала е като някаква агония.
Аватар
додо
Модератор
Модератор

Мнениеот аврора » Чет Фев 06, 2020 4:57 pm

В видеото, което има в темата на Саша, тя разказва, че не иска да следва, а само да тренира в залата, това е нейния живот. Ужасно самоограничаване. Като е отлучена от залата, е способна на всякакви глупости. Реакцията на Винер е очаквана. Не й е трябва скандал в навечерието на Гран при.
Аватар
аврора
Модератор
Модератор

Мнениеот symb » Чет Фев 06, 2020 5:00 pm

В крайна сметка фалшива новина ли е това или се е случоло, но е добре? Не съм сигурен как да го разбирам.
symb
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот alex_jp » Чет Фев 06, 2020 5:26 pm

аврора написа:В видеото, което има в темата на Саша, тя разказва, че не иска да следва, а само да тренира в залата, това е нейния живот. Ужасно самоограничаване. Като е отлучена от залата, е способна на всякакви глупости. Реакцията на Винер е очаквана. Не й е трябва скандал в навечерието на Гран при.

Ще го заметат под килима, както стана тук с Цвети.
alex_jp
Потребител
Потребител

Мнениеот sharo 73 » Чет Фев 06, 2020 6:07 pm

Жалко за Саша , винаги съм я харесвала и съм се чудела как и защо не стана номер 1 в Сборная при всичките си качества и красота .Действително е отблъскващо това в което Винер превърна спорта в началото на новото хилядолетие и го пиша с най голямо уважение към всички руски гимнастички блъскащи в залите .Да те нямат стрес че ще ги порежат при най малката грешка но си имат тяхната Мадам да ги тормози психически .Тази нейна страст за златото и среброто на всяка цена и на всяко състезание както и болшевишките методи за узурпиране и манипулаций на всичко свързано с класиранията почват да отблъсква голяма част от традиционните фенове на този спорт.Преди някой да каже как били пълни залите да подчертая че няма абсолютно никакви кандидати да организират големи първенства.Има и за какво де - Радини вълнения за по някой бронз.Дано Саша да се съвземе и да осъзнае че има живот извън гимнастиката и НО на Русия .Ако и се играе съм сигурна че много държави ще се радват да я имат за състезател.
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот PoliM » Чет Фев 06, 2020 6:26 pm

Много се притесних, когато прочетох. Радвам се, че излезе фалшива новина и че Саша е добре (в крайна сметка едва ли биха я карали да дава обяснения за социалните мрежи, докато се намира в психиатрията). Надявам се, че ще се възстанови напълно. Хубав повод обаче всички да се замислят и за психиката на тези момичета, нещата в ХГ никак не са розови.
Аватар
PoliM
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот nadton » Чет Фев 06, 2020 6:57 pm

Надявам се Саша да е добре и да намери себе си. Не вярвам, че е фалшива новина, версиите са твърде различни и съшити с бели конци. Винер няма нужда не само от скандал преди ГП, но и сред цялата полемика за новия правилник и петициите за честен спорт. От тази гледна точка вярвам, че биха я накарали да направи всичко, дори и да играе на галата. Дали всичко това е отключено от отношението към нея по време на тренировки или не може да намери смисъл извън гимнастиката, за мен няма значение, защото е просто ужасно и факторите сигурно са комплексни.
За какво са ми красиви думи, когато са изчерпани от съдържание. Слушай с разума си, не с очите.
Бог обича всички, дори и грешните!
Аватар
nadton
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот emil_bs » Чет Фев 06, 2020 8:02 pm

Разбира се, че е фалшива новина, не се вкарвайте в евтини руски филми. Няма как да е направила опит за самоубийство, да е в психиатрия, а да изглежда толкова добре и да участва след 2 дни на галата. Информацията идва от руски медии, което е достатъчно поне да се подложи на съмнение.
emil_bs
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот nadton » Чет Фев 06, 2020 8:39 pm

Кой би имал полза от такава фалшива новина, аз виждам само негативи в нея.
За какво са ми красиви думи, когато са изчерпани от съдържание. Слушай с разума си, не с очите.
Аватар
nadton
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот symb » Чет Фев 06, 2020 9:00 pm

nadton написа:Кой би имал полза от такава фалшива новина, аз виждам само негативи в нея.

Кой има полза от фалшивите новини в България? Същото е според мен. Търсят популярност и приходи от това.
symb
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот syfi » Чет Фев 06, 2020 10:28 pm

Истина е, естествено. Не виждате ли как изглежда Саша? Просто Винер се опитва да ограничи щетите - не иска и тя да запомнят по целия свят Саша като "руската гимнастичка, която опита да се самоубие". Няма как да върнат Солдатова в основния състав - разбиха и играта, и психиката й.
Аватар
syfi
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот nadton » Чет Фев 06, 2020 11:05 pm

Желая от сърце да не е вярно, но РИА новости е тяхната държавната информационна агенция, а RT е държавният канал за международно излъчване /да не кажа пропаганда/. Не мисля, че това са институции, които се занимават с разпространението на фалшиви новини с такъв точно характер, дори вредящу на руската гимнастика. Разбира се всеки се доверява на преценката си.
Аватар
nadton
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Чет Фев 06, 2020 11:10 pm

nadton написа:Желая от сърце да не е вярно, но РИА новости е тяхната държавната информационна агенция, а RT е държавният канал за международно излъчване /да не кажа пропаганда/. Не мисля, че това са институции, които се занимават с разпространението на фалшиви новини с такъв точно характер.

Доколкото разбрах, заведено е и следствие, както се процедира при опит за самоубийство. Не вярвам жълти медии чак толкова да си позволяват да лъжат. Естествено, че ще се правят опити да се покрие този инцидент, защото идва точно на прага на ГП-Москва. Но и не само заради събитието, просто понапуква имиджа на цялата руска гимнастика. При инцидента с Цвети реакциите бяха подобни.
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот neshka admirer » Чет Фев 06, 2020 11:59 pm

какъв ужас... като с цвети. мислех си, въпросът опира до възпитанието на гимнастичките, на които от невръстни деца им се втълпява, че всичко е на всяка цена и че само титлите и медалите са важни в техния живот. промиване на мозъка. после - мачкане в залата. кой носи отговорност за това? и цвети, и саша са от най-талантливите и най-красивите момичета, на които са възлагани огромни надежди още от детската им възраст. това е една лудост и лично за мен изводът е, че не си заслужава. :( :( :( дано тези момичета намерят себе си и извън гимнастиката!
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Хореография » Пет Фев 07, 2020 12:21 am

Няма да е лошо да получим официално становище от болничното заведение, в което Саша е на лечение.
Само от там могат да дойдат достоверни факти, на които да повярваме.
Учудва ме това, че досега не се е намесела журналистиката така, че да се изиска такова становище.
За сравнение (макар че, не ми се иска да връщам към времето с Цвети) при нас веднага журналисти се озоваха пред болницата и изискаха становище от лекуващия екип...
За мен не е важно, какво точно се е случило. Най- важното е че, Саша е добре и дано стои някой до нея и дава правилни съвети, за да продължи пътя си напред.
Та живота на терена (килима, сцената) не се изчерпва с ХГ. Има толкова много различни жанрове, в които едно младо момиче с нейната даденост може да се изяви с танцовата си култура...
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

ПредишнаСледваща

Назад към Новини. Общи дискусии.