IT Corbeil- Essones 29.02-01.03.2020 FRA

Видео от състезания и публицистични предавания.

Модератори: додо, аврора, Sasha, mirindaa71

IT Corbeil- Essones 29.02-01.03.2020 FRA

Мнениеот Хореография » Нед Мар 01, 2020 11:52 am

Видео на този канал:

https://m.youtube.com/user/fatalbeauty

1. :gold: Stiliana NIKOLOVA (BUL) rope - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/aPY9dYyBG08
Stiliana NIKOLOVA (BUL) ball - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/VMf-vJyQBnc
Stiliana NIKOLOVA (BUL) clubs - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/c16Ecy8xIsU
Stiliana NIKOLOVA (BUL) ribbon - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/q3w5iKO0M4E

3. :989898: Sofia NIKEEVA (RUS) rope - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/sCMfpnEVCQo

4. Lily RAMONATXO (FRA) rope - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/evpjBBtnsKk
Lily RAMONATXO (FRA) ball - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/Teswi5t0wfE
Lily RAMONATXO (FRA) clubs - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/Nc5_lD3pe0M
Lily RAMONATXO (FRA) ribbon- 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/ZrBX4hOb4aY

5. Radina TOMOVA (BUL) rope - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/pyKW6Q_iUek
Radina TOMOVA (BUL) ball - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/TiJTWT1Wy0I
Radina TOMOVA (BUL) clubs - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/NUFF-X6K75A
Radina TOMOVA (BUL) ribbon - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/L1snoblUNiM

9. Elsa SOMVILLE (FRA) rope - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/_cpKStMHj3U
Elsa SOMVILLE (FRA) ball - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/FF1QjrmcpMs
Elsa SOMVILLE (FRA) clubs - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/aRLQ9Gj6Mlg
Elsa SOMVILLE (FRA) ribbon - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/3fE6skDewI0

10. Ela POLAK (SLO) ball - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/zqMqweNPBys

11. Ainhoa DOT-ESPINOSA (FRA) rope - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/LnkggNdjcvg
Ainhoa DOT-ESPINOSA (FRA) ball - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/isajq9VdDfA
Ainhoa DOT-ESPINOSA (FRA) clubs - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/STtbuCSBdgQ
Ainhoa DOT-ESPINOSA (FRA) ribbon - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/kSzWAkIzISM

14. Axelle AMSTUTZ (SUI) rope - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/uPJyg_PCFbw

15. Joana PINHEIRO (POR) clubs - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/CXZXJivnN3w

16. Patricia FELDMANE (LAT) clubs - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/uCIj74gLzCU

20. Alessia VERSTAPPEN (BEL) ball - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/R3LDL1bx0Fk

21. Marta VILDERE (LAT) ribbon - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/VDkmsCnko2s

23. Norah DEMIERRE (SUI) ribbon - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/DlhzwE2UEx8

25. Karina GERKMAN SALAUYOVA (SUI) rope - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/zwKffQkO0OQ

27. Carla AMOROS TERUEL (AND) ball - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/rBAnbMtqdTY
Carla AMOROS TERUEL (AND) ribbon - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/69uKibZVUpM

28. Oona DE DECKER (LUX) clubs - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/S4s1c2ReH7U

29. Alexandra MEYSEMBOURG (LUX) rope - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/MDLw-RyLWas

30. Adele Elise FJELDSTAD (NOR) ribbon - 2020 Corbeil junior AA
https://youtu.be/fGG9wY6xe3o
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 11039
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

Re: Corbeil Essonnes 2020

Мнениеот Хореография » Нед Мар 01, 2020 3:41 pm

1. :gold: Valérie ROMENSKI (FRA) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/6j2STbcqxDA
Valérie ROMENSKI (FRA) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/4qLXUj_EMCE
Valérie ROMENSKI (FRA) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/JzwN93YlIEY
Valérie ROMENSKI (FRA) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/sw71VK0oxP0

2. :silver: Arina ROMANOVA (RUS) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/c2cqEDBR_io
Arina ROMANOVA (RUS) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/6hWSIdjTfE4
Arina ROMANOVA (RUS) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/fumbWplQI3I
Arina ROMANOVA (RUS) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/9ZEkh2EvUxs

3. :989898: Maelle MILLET (FRA) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/t-XnpWiQPms
Maelle MILLET (FRA) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/86q2qxkW1HY
Maëlle MILLET (FRA) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/bvsU5MkxfwM
Maelle MILLET (FRA) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/u0B3mDVBY98


4. Katrin TSONEVA (BUL) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/37juoXQpRfs
Katrin TSONEVA (BUL) ball- 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/ITtLd7xtrkQ
Katrin TSONEVA (BUL) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/VrpXRpIy7T4
Katrin TSONEVA (BUL) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/n-Rux5xSe90

5. Valeria VATOVA (BUL) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/ieM3ctgM_qg
Valeria VATOVA (BUL) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/QsUatbl3sKA
Valeria VATOVA (BUL) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/ue-DxqEWSJQ
Valeria VATOVA (BUL) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/lEvKms4URWA

6. Hélène KARBANOV (FRA) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/omaqgKYKp60
Hélène KARBANOV (FRA) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/1DTiFZV3sTk
Hélène KARBANOV (FRA) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/S376024kxEM
Hélène KARBANOV (FRA) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/gLTe8z-Cm5U

7. Lozéa VILARINO (FRA) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/sQPECMzOxhA
Lozéa VILARINO (FRA) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/r1pierBPQLA
Lozéa VILARINO (FRA) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/IZhl3VpfEYA
Lozéa VILARINO (FRA) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/qhR-P0r8dA8

8. Anna IVANOVA (RUS) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/F3n7zzWgiHU
Anna IVANOVA (RUS) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/_-QOwMsdmnk
Anna IVANOVA (RUS) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/58Wsqp52ZSQ
Anna IVANOVA (RUS) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/ZsO2t36Zhck

9. Maena MILLON (FRA) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/bha-CHXK4_o
Maena MILLON (FRA) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/NI__k_klft8
Maena MILLON (FRA) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/ANIFnTJygcU
Maena MILLON (FRA) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/1vxo76eXiy4

10. Darja FROLONOKA (LUX) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/WlibEj5Jvsg
Darja FROLONOKA (LUX) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/6xoilzrseBk
Darja FROLONOKA (LUX) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/z2yoDXEsXQs
Darja FROLONOKA (LUX) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/rykMItHchqo

11. Frederikka BERGESTUEN (NOR) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/uqpJMOAgIDQ
Frederikka BERGESTUEN (NOR) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/u-5gdKWN1Gw
Frederikka BERGESTUEN (NOR) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/plOaAMePT50
Frederikka BERGESTUEN (NOR) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/sti7z7CIjEI

12. Annika KNOSTENBERGA (LAT) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/f9UNDFzYn1Q
Annika KNOSTENBERGA (LAT) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/64vr0VA0Xik
Annika KNOSTENBERGA (LAT) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/Qvdw-jqz29A
Annika KNOSTENBERGA (LAT) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/fOd9Z5NiZJ4

13. Tina HAJDINJAK (SLO) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/oJw0fouP0Ns
Tina HAJDINJAK (SLO) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/2-3CkG_L9kg
Tina HAJDINJAK (SLO) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/vE_O5T2apUw
Tina HAJDINJAK (SLO) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/fetcombIcJg

14. Elena SMIRNOVA (LUX) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/lW_34ihmQNE
Elena SMIRNOVA (LUX) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/g1MM8MAK_B4
Elena SMIRNOVA (LUX) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/ks0ONh4Ebpc
Elena SMIRNOVA (LUX) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/UVDy6ZFD80k

15. Felicia OPREA (POR) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/K7wkRexMw4Q
Felicia OPREA (POR) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/fk4uzt2Fpxo
Felicia OPREA (POR) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/OSJAFJzGrOc
Felicia OPREA (POR) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/OZUMqF9tmdU

16. Samara ARCALA SIBIN (BRA) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/ZdQsEa-gGUg
Samara ARCALA SIBIN (BRA) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/R_8Ax7TA1hg
Samara ARCALA SIBIN (BRA) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/2X8xEdnvmRY
Samara ARCALA SIBIN (BRA) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/YPzOtU0to8w

17. Beatriz FREITAS (POR) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/XJj-PIQYpdQ
Beatriz FREITAS (POR) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/xTHbeE7I9w8
Beatriz FREITAS (POR) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/5n763nbgXEM
Beatriz FREITAS (POR) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/1Onn7JoCi1c

18. Ana BARBA (SLO) hoop - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/LWFzzbK4LdU
Ana BARBA (SLO) ball - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/*
Ana BARBA (SLO) clubs - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/Fx7p5OkXSd4
Ana BARBA (SLO) ribbon - 2020 Corbeil AA
https://youtu.be/NJd13M8-plQ
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 11039
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

Re: IT Corbeil- Essones 29.02-01.03.2020 FRA

Мнениеот Хореография » Пон Мар 02, 2020 10:45 am

Junior Individual Fnals

*** R O P E ***


1. :gold: Stiliana NIKOLOVA (BUL) rope - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/IppSq3ikcbo
2. :silver: Anna POPOVA (RUS) rope - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/0P-6muenFrU
3. :989898: Radina TOMOVA (BUL) rope - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/9JTqpWsIBvg

4. Lily RAMONATXO (FRA) rope - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/QWLvXtbKhno
5. Sofia NIKEEVA (RUS) rope - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/N_6qj8FYBGE
6. Elsa SOMVILLE (FRA) rope - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/pTyKYUEYu_8
7. Santa STEPULANE (LAT) rope - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/VU9xv0pX-JE
8. Sophie TURPEL (LUX) rope - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/VFYxk5Z_3LA


*** B A L L ***

1. :gold: Stiliana NIKOLOVA (BUL) ball - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/WSpStA_x22w
2. :silber: Anna POPOVA (RUS) ball - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/gJML8mfBvOs
3. :989898: Sofia NIKEEVA (RUS) ball - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/UcgIXxSgZfU

4. Livia Maria CHIARIELLO (SUI) ball - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/Xn09vOqPjVc
5. Ela POLAK (SLO) ball - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/eGUhsidRvBE
6. Radina TOMOVA (BUL) ball - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/mbeKQEfYJfA
7. Sophie TURPEL (LUX) ball - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/Qn8AtfHHR24
8. Lily RAMONATXO (FRA) ball - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/-klJztOuZrM


*** C L U B S ***

1. :gold: Anna POPOVA (RUS) clubs - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/U0tCGkIQHcI
2. :silber: Lily RAMONATXO (FRA) clubs - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/lpUdTv5m74k
3. :989898: Livia Maria CHIARIELLO (SUI) clubs - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/Xusk89n1sPU

4. Stiliana NIKOLOVA (BUL) clubs - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/1apMNh2Dp2s
5. Elsa SOMVILLE (FRA) clubs - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/kRj2_-j48aE
6. Radina TOMOVA (BUL) clubs - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/bKYPB2CFzGY
7. Sofia NIKEEVA (RUS) clubs - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/9EceCH1Yshg
8. Ela POLAK (SLO) clubs - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/I9h_Y2zGUdo


*** R I B B O N ***

1. :gold: Radina TOMOVA (BUL) ribbon - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/UPp2ynuZxKc
2. :silber: Arina TIMOSHINA (RUS) ribbon - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/HLV0prahH1g
3. :989898: Stiliana NIKOLOVA (BUL) ribbon - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/z-eENBigKKc

4. Lily RAMONATXO (FRA) ribbon - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/yVTAfYoMtZ8
5. Sofia NIKEEVA (RUS) ribbon - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/mJ9hC_Xa5T0
6. Santa STEPULANE (LAT) ribbon - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/F8LGytrgnGg
7. Elsa SOMVILLE (FRA) ribbon - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/eV7za5Abvp4
8. Joana PINHEIRO (POR) ribbon - 2020 Corbeil junior EF
https://youtu.be/XCvG1UzUnqA
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 11039
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

Re: IT Corbeil- Essones 29.02-01.03.2020 FRA

Мнениеот Хореография » Пон Мар 02, 2020 4:01 pm

Finals Individual Senior- EF

*** H O O P ***

1. :gold: Arina ROMANOVA (RUS) hoop - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/wjnlJZf0ZGg
2. :silver: Valeria VATOVA (BUL) hoop - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/TbdbIBpH9vA
3. :989898: Maena MILLON (FRA) hoop - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/28emwOE2AMw

4. Anna IVANOVA (RUS) hoop - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/0bEmygA_EdY
5. Katrin TSONEVA (BUL) hoop - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/vMuDmk46Mnc
6. Valérie ROMENSKI (FRA) hoop - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/peulmZA46d4
7. Darja FROLONOKA (LAT) hoop - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/hE4ljI2-SKc
8. Samara ARCALA SIBIN (BRA) hoop - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/9Fa2LnvNUVc


*** B A L L ***

1. :gold: Katrin TSONEVA (BUL) ball - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/xtUPKlPlIiI
2. :silver: Arina ROMANOVA (RUS) ball - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/PtZ_ithKEmQ
3. :989898: Maelle MILLET (FRA) ball - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/QNz8QIjead8

4. Valeria VATOVA (BUL) ball - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/jPga4L_J3IA
6. Anna IVANOVA (RUS) ball - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/kSzbnUi79j0
5. Valérie ROMENSKI (FRA) ball - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/kJou_YOzE5M
7. Darja FROLONOKA (LAT) ball - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/dTYJfAUT1hM
8. Tina HAJDINJAK (SLO) ball - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/I5xE2qwX034


*** C L U B S ***

1. :gold: Valeria VATOVA (BUL) clubs - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/kYP8wqgQTeM
2. :silver: Katrin TSONEVA (BUL) clubs - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/UeZi5mnS9cA
3. :989898: Anna IVANOVA (RUS) clubs - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/zJGX69WPpqc
3. :989898: Valérie ROMENSKI (FRA) clubs - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/mvDRQgisTAk

5. Arina ROMANOVA (RUS) clubs - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/MFFAWcq_uUA
6. Lozéa VILARINO (FRA) clubs - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/jpHFedczcgQ
7. Frederikka BERGESTUEN (NOR) clubs - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/XT2dMxUAMPg
8. Darja FROLONOKA (LAT) clubs - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/wvh3yZYOdDQ


*** R I B B O N ***

1. :gold: Anna IVANOVA (RUS) ribbon - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/SaNnroedQ_Y
2. :silver: Arina ROMANOVA (RUS) ribbon - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/E3t225Bfr4A
3. :989898: Maena MILLON (FRA) ribbon - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/LbZnvS2Rp5Y

4. Katrin TSONEVA (BUL) ribbon - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/_h4D_Q6gkbY
5. Valeria VATOVA (BUL) ribbon - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/CZdkYGFl0iw
6. Maella MILLET (FRA) ribbon - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/y_EncTbVBpo
7. Frederikka BERGESTUEN (NOR) ribbon - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/KtyJ8seLZVM
8. Elena SMIRNOVA (LUX) ribbon - 2020 Corbeil EF
https://youtu.be/0G_Ct2InSh0
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 11039
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm


Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта